RUA471M1CBK-1325S
CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Üretici
SURGE
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
RUA471M1CBK
RUA471M1CBK-1325S Hakkında
RUA471M1CBK-1325S, SURGE tarafından üretilen 470µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile çalışan bu radial through-hole montajlı komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 130°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 3000 saatlik ömürlü tasarımı bulunmaktadır. ±20% tolerans ve 120 Hz'de 806 mA ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtre devrelerinde ve analog elektronik uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 130°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 130°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 806 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V