RUA470M1EBK-1012S
CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Üretici
SURGE
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
RUA470M1EBK
RUA470M1EBK-1012S Hakkında
RUA470M1EBK-1012S, SURGE tarafından üretilen 47 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltajda çalışan bu radial through-hole kondansatör, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 130°C) kullanılabilir. 3000 saatlik ömür garantisiyle 130°C'de çalışmaya uygundur. ±20% tolerans değerine sahip olan bileşen, 120 Hz'de 194 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 130°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 130°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 194 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V