RUA331M1EBK-1325S
CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
RUA331M
RUA331M1EBK-1325S Hakkında
RUA331M1EBK-1325S, SURGE tarafından üretilen 330 µF kapasiteli radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, -40°C ile 130°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 130°C'de 3000 saat ömür süresine sahiptir. 120 Hz'de 740 mA ripple akım özelliğine sahip olup, ±20% tolerans ile üretilmektedir. Through hole montaj tipi ile PCB'lere direk lehimleme yapılır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreler ve decoupling işlemlerinde kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 130°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 130°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 740 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V