RUA331M1CBK-1320S
CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
Üretici
SURGE
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
RUA331M1CBK
RUA331M1CBK-1320S Hakkında
RUA331M1CBK-1320S, SURGE tarafından üretilen 330 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile çalışan bu radial montajlı kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans değerine sahip olan komponentin 3000 saatlik ömrü 130°C sıcaklıkta garanti edilmektedir. -40°C ile 130°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığı sayesinde endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarında etkin bir şekilde kullanılabilir. 621 mA ripple current kapasitesi ile 120 Hz düşük frekans uygulamalarında güvenilir performans sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 130°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 130°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 621 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V