RUA221M1CBK-1020S
CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Üretici
SURGE
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
RUA221M
RUA221M1CBK-1020S Hakkında
RUA221M1CBK-1020S, SURGE tarafından üretilen 220µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile çalışan bu radyal bağlantılı komponent, -40°C ile 130°C arasında sıcaklık ortamlarında kullanılabilir. 3000 saat ömür ömrüne 130°C'de sahip olup, 120 Hz'de 458 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Through-hole montaj tipi sayesinde geleneksel PCB tasarımlarında kolay entegrasyonu mümkün kılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 130°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 130°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 458 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V