RTS3TF12
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
RTS3TF12
RTS3TF12 Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen RTS3TF12, genel amaçlı bir güç rölesidir. SPST-NO (1 Form A) kontakt yapısına sahip bu röle, 16A kontakt akımı ve 400VAC maksimum anahtarlama gerilimiyle çalışır. 12VDC bobinle kontrol edilen röle, 50mA bobini akımına sahiptir ve 10ms işletme ve serbest bırakma sürelerine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında güvenli şekilde çalışabilen RTS3TF12, latching dual coil yapısı ile kontrol uygulamalarında tercih edilir. Through Hole montajı ve PC pin termination ile PCB'ye direkt montaj imkanı sunar. Sinüzoidal kontroller, otomasyon, motor kontrolü ve elektrik dağıtım sistemlerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 50 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Latching, Dual Coil
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO), Tungsten (W)
Contact Rating (Current) 16 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 8.4 VDC
Operate Time 10 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 10 ms
Seal Rating Sealed - Flux Protection
Switching Voltage 400VAC - Max