RT424005F
RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 8A 5V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
RT424005F
RT424005F Hakkında
RT424005F, TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen genel amaçlı DPDT (2 Form C) rölesinin. 5VDC coil voltajı ile çalışan bu rölede maksimum 8A kontakt akımı kapasitesi bulunmaktadır. AgNi (Silver Nickel) kontakt malzemesi ve Sealed Flux Protection koruması ile sağlam performans sunar. 80.6mA coil akımı gerektiren rölede operate süresi 8ms ve release süresi 6ms'dir. Maksimum 400VAC switching voltajında kullanılabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu röleler, endüstriyel kontrolü, otomotiv uygulamaları, ev otomasyonu ve genel elektrik devrelerinde anahtarlama görevlerinde kullanılır. Through-hole montajı ve PC pin terminasyonuna sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 80.6 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 5VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver Nickel (AgNi)
Contact Rating (Current) 8 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 3.5 VDC
Must Release Voltage 0.5 VDC
Operate Time 8 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 6 ms
Seal Rating Sealed - Flux Protection
Switching Voltage 400VAC - Max