RSX501L-20TE25
DIODE SCHOTTKY 20V 5A PMDS
Paket/Kılıf
SMA
Seri / Aile Numarası
RSX501L
RSX501L-20TE25 Hakkında
ROHM Semiconductor RSX501L-20TE25, 20V 5A rated Schottky diyottur. Surface Mount DO-214AC (SMA) paketinde sunulan bu doğrultma diyotu, düşük ileri voltaj düşüşü (390 mV @ 3A) ve hızlı recovery karakteristiği ile güç kaynakları, DC-DC konvertörleri ve anahtarlamali devre uygulamalarında kullanılır. Fast recovery diyot olarak 500ns maksimum recovery süresi ile yüksek frekanslı uygulamalara uygun tasarlanmıştır. Maksimum 125°C junction sıcaklığında çalışabilir ve 20V ters voltaja karşı dayanıklıdır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 20 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 125°C (Max)
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PMDS
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 20 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 390 mV @ 3 A