RSX205LAM30TFTR
AUTOMOTIVE SCHOTTKY BARRIER DIOD
Paket/Kılıf
SOD-128
Seri / Aile Numarası
RSX205LAM30
RSX205LAM30TFTR Hakkında
ROHM Semiconductor tarafından üretilen RSX205LAM30TFTR, otomotiv uygulamaları için tasarlanmış bir Schottky Barrier diyottur. 2A ortalama doğrultma akımı ve 30V maksimum ters gerilim ile güç kaynakları, konvertörleri ve korumalı devre uygulamalarında kullanılır. Fast Recovery özelliği (≤500ns) sayesinde anahtarlama devrelerinde düşük kayıplar sağlar. 200µA ters sızıntı akımı ile düşük kayıp özellikleri gösteren bu bileşen, -40°C ile +150°C arasında çalışabilir ve SOD-128 yüzey montaj paketinde sunulur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 2A
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 µA @ 30 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case SOD-128
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PMDTM
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V