RSX201LAM30TR
DIODE SCHOTTKY 30V 2A SOD128
Paket/Kılıf
2-SMD
Seri / Aile Numarası
RSX201LAM30TR
RSX201LAM30TR Hakkında
RSX201LAM30TR, ROHM Semiconductor tarafından üretilen Surface Mount Schottky diyottur. 30V ters gerilim ve 2A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. 440mV forward voltage'a (2A'de) sahip olan bu diyot, fast recovery özelliği ile 500ns'den daha kısa recovery time sağlar. 150°C maksimum junction sıcaklığında çalışabilen bileşen, düşük ters kaçak akımı (150µA @ 30V) ile verimli performans sunar. SOD128 SMD paketinde sunulan RSX201LAM30TR, güç kaynakları, motor kontrol devreleri, LED uygulamaları ve anahtarlama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 2A
Current - Reverse Leakage @ Vr 150 µA @ 30 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case 2-SMD, Flat Lead
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TUMD2M
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 440 mV @ 2 A