RSB0E561MCN1GS
CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V SMD
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
RSB0E561MCN1GS
RSB0E561MCN1GS Hakkında
Nichicon RSB0E561MCN1GS, 560µF kapasitanslı, 2.5V rated gerilimli alüminyum polimer kondansatördür. Surface mount radial can paketinde sunulan bu komponentin 10mOhm ESR değeri düşük impedans uygulamaları için uygun özellikleridir. 100 kHz'de 3.8A ripple current kapasitesine sahip olan kondansatör, -55°C ile +105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında 2000 saat ömür garantisi vermektedir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtre devreleri ve elektrolit kondansatörü gereken gücü tasarımlarda tercih edilmektedir. ±20% tolerans ile sunulan ürün, aktif üretim durumundadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 10mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 3.8 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 380 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2.5 V