RR71C151MDN1
CAP ALUM POLY 150UF 20% 16V T/H
Seri / Aile Numarası
RR71C151MDN
RR71C151MDN1 Hakkında
Nichicon RR71C151MDN1, 150µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 16V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans sınırı içerisinde üretilmektedir. Through-hole montaj tipi ile radial can paketinde gelmektedir.
Teknik Özellikler:
- ESR (Eşdeğer Seri Direnç): 7mΩ
- Ripple akımı (100 kHz): 6.1A
- Ripple akımı (120 Hz): 610mA
- Çalışma sıcaklığı: -55°C ile +105°C
- Ömür: 2000 saat @ 105°C
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 6.1 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 610 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 16 V