RR71C101MDN1PX
CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V T/H
Seri / Aile Numarası
RR71C101MDN1PX
RR71C101MDN1PX Hakkında
Nichicon RR71C101MDN1PX, 100µF kapasitansa sahip alüminyum polimer kondansatördür. 16V nominal voltaj ile tasarlanmış, ±20% tolerans ile üretilir. Through-hole montajı için radial can paketlemesiyle sunulur. 7mOhm düşük ESR değeri hızlı yanıt süresi ve verimli enerji transferi sağlar. 100 kHz yüksek frekans koşullarında 5.6A, 120 Hz düşük frekans koşullarında 560mA rms ripple current kapasitesine sahiptir. -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına dayanabilir ve 105°C'de 2000 saat yaşam süresi garantilenir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri, sinyal işleme ve analog/dijital elektronik sistemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 5.6 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 560 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 16 V