RR71A221MDN1
CAP ALUM POLY 220UF 20% 10V T/H
Seri / Aile Numarası
RR71A221MDN
RR71A221MDN1 Hakkında
Nichicon RR71A221MDN1, 220µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 10V nominal gerilime sahip bu Through Hole montajlı bileşen, radial can paketinde sunulmaktadır. 7mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi vardır. 100kHz'de 6.1A, 120Hz'de 610mA riple akım kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 6.1 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 610 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 10 V