RR70G122MDN1PH
CAP ALUM POLY 1200UF 20% 4V T/H
Seri / Aile Numarası
RR70G122MDN1PH
RR70G122MDN1PH Hakkında
Nichicon RR70G122MDN1PH, 1200µF kapasitansı ve 4V rated voltage'a sahip alüminyum polimer kondansatördür. Through-hole montajı için radial, can tipinde paketlenmişdir. 7mOhm düşük ESR değeri ile yüksek frekans uygulamalarında 6.1A ripple current yeteneğine sahiptir. -55°C ile 105°C arası geniş çalışma sıcaklık aralığında 2000 saatlik ömür sunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel devrelerde kullanılır. ±20% tolerans ile standart elektronik tasarımlarına uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 6.1 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 610 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 4 V