RR70E152MDN1PH
CAP ALUM POLY 1500UF 2.5V TH
Seri / Aile Numarası
RR70E152MDN1PH
RR70E152MDN1PH Hakkında
Nichicon RR70E152MDN1PH, 1500 µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 2.5V nominal voltaj ile çalışan bu bileşen, through-hole montaj tipi radyal kasa ile sunulmaktadır. ESR değeri 7 mOhm olup, 100 kHz'de 6.1 A ripple akımı, 120 Hz'de 610 mA ripple akımı taşıyabilir. -55°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışmaya uygun olan kondansatör, 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sağlar. ±20% tolerans ile üretilmiş olup, genel amaçlı uygulamalarda, ses amplifikatörleri, güç kaynakları ve filtreleme devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 6.1 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 610 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2.5 V