RR50J471MDN1KX
CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V T/H
Seri / Aile Numarası
RR50J471MDN1KX
RR50J471MDN1KX Hakkında
Nichicon RR50J471MDN1KX, 470µF kapasitans değerine sahip alüminyum polimer kondansatördür. 6.3V rated voltaj ile çalışan bu through-hole tipi bileşen, 5mΩ ESR (Equivalent Series Resistance) ve 6.63A ripple akım kapasitesi (100 kHz) ile karakterize edilir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömürlü tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve Radial Can paket türüne sahip bu kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 5mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 6.63 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 663 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 6.3 V