RR50J391MDN1PX
CAP ALUM POLY 390UF 20% 6.3V T/H
Seri / Aile Numarası
RR50J391MDN1PX
RR50J391MDN1PX Hakkında
Nichicon RR50J391MDN1PX, 390µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 6.3V nominal voltaj ile çalışan bu bileşen, General Purpose uygulamalar için tasarlanmıştır. Through-hole montaj türüne sahip radial can paketinde sunulmaktadır. 5mOhm düşük ESR değeri ile yüksek frekans uygulamalarında istikrarlı performans sağlar. -55°C ile +105°C arasında güvenli çalışma aralığına ve 2000 saatlik ömrü 105°C'de bulunan ürün, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtre uygulamalarında kullanılmaktadır. %20 tolerans ile ±20 aralığında değişim gösterebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 5mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 6.63 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 663 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 6.3 V