RR50J391MDN1
CAP ALUM POLY 390UF 20% 6.3V T/H
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
RR50J391MDN1
RR50J391MDN1 Hakkında
Nichicon RR50J391MDN1, 390µF kapasiteli alüminyum polimer kondansatördür. 6.3V rated voltajında çalışan bu Through Hole bileşeni, düşük ESR değeri (5mOhm) ile güç uygulamalarında kullanılmaya uygundur. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen komponent, 2000 saat ömür garantisi sağlar. Yüksek frekans (100 kHz'de 6.63A) ve düşük frekans (120 Hz'de 663 mA) ripple akımı özelliğine sahiptir. Radial can paketinde sunulan kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, DC-DC konvertörleri ve filtreleme devrelerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 5mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 6.63 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 663 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 6.3 V