RR50E681MDN1PX
CAP ALUM POLY 680UF 20% 2.5V T/H
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
RR50E681MDN1PX
RR50E681MDN1PX Hakkında
Nichicon RR50E681MDN1PX, 680µF kapasitanslı alüminyum polymer kondansatördür. 2.5V nominal gerilim ile tasarlanmış olan bu radyal, can paketli kondansatör, 5mOhm düşük ESR değeri sayesinde güç kaynağı ve filtering uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saat yaşam süresi garantiler. 100 kHz'de 6.63A ripple akım kapasitesi ile yüksek frekans uygulamalarında, 120 Hz'de 663mA ile düşük frekans uygulamalarında kullanılabilir. Through-hole montajı ile endüstriyel ve consumer elektronik uygulamalarında yaygın olarak yer alır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 5mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 6.63 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 663 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2.5 V