RR50E152MDN1
CAP ALUM POLY 1500UF 2.5V TH
Seri / Aile Numarası
RR50E152MDN1
RR50E152MDN1 Hakkında
Nichicon RR50E152MDN1, 1500µF kapasitanslı, 2.5V rated geriliminde çalışan alüminyum polimer kondansatördür. Through Hole montaj tipi ile radyal kasa tasarımı bulunmaktadır. 5mΩ düşük ESR değeri ve yüksek ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 105°C arasında güvenilir işlem yapabilen komponen, 2000 saat ömür garantisiyle 105°C'de çalışmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 5mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 7.22 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 722 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2.5 V