RR3P-UAC110V
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 110V
Üretici
IDEC
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
RR3P-UAC110V
RR3P-UAC110V Hakkında
RR3P-UAC110V, IDEC tarafından üretilen genel amaçlı güç rölesidir. 3PDT (3 Form C) kontak konfigürasyonu ile 10A akım kapasitesine sahiptir. 110VAC bobinli bu röle, socketable montaj türü ile 11 pin octal konnektöre sahiptir. 23mA bobinleme akımı ile düşük güç tüketimine sahiptir. Operate ve release zamanları 25ms olup, 240VAC ve 30VDC'ye kadar switching voltajı destekler. -25°C ile 40°C arasında çalışır ve 88VAC'de çalışmaya başlar, 33VAC'de serbest kalır. Endüstriyel kontrol, otomasyon sistemleri ve elektriksel anahtarlama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 23 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 110VAC
Contact Form 3PDT (3 Form C)
Contact Material Silver (Ag)
Contact Rating (Current) 10 A
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 88 VAC
Must Release Voltage 33 VAC
Operate Time 25 ms
Operating Temperature -25°C ~ 40°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 25 ms
Switching Voltage 240VAC, 30VDC - Max
Termination Style Plug In, 11 Pin (Octal)