RR1BA-ULAC24V
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
Seri / Aile Numarası
RR1BA-ULAC24V
RR1BA-ULAC24V Hakkında
IDEC RR1BA-ULAC24V, 24VAC coil gerilimi ile çalışan genel amaçlı bir röle olup SPDT (1 Form C) kontak yapısına sahiptir. 10A maksimum kontak akımı rating'ine ve gümüş kontak malzemesine sahip olan bu röle, 240VAC ve 30VDC'ye kadar gerilimde anahtarlama yapabilir. 105mA coil akımında çalışan röle, 25ms işletme ve serbest bırakma süresine sahiptir. Non latching coil tipi ile ve aydınlatmalı gösterge özelliği ile donatılmış olan röle, socketable montaj türü sayesinde kolay değiştirilebilirlik sağlar. -25°C ile 40°C arasında çalışabilen bu röle, endüstriyel kontrol sistemleri, otomasyondaki genel amaçlı anahtarlama uygulamalarında kullanılır. 19.2VAC nominal işletme gerilimi ve 7.2VAC serbest bırakma gerilimine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 105 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VAC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Material Silver (Ag)
Contact Rating (Current) 10 A
Features Lighted Indicator
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 19.2 VAC
Must Release Voltage 7.2 VAC
Operate Time 25 ms
Operating Temperature -25°C ~ 40°C
Release Time 25 ms
Switching Voltage 240VAC, 30VDC - Max