RPS1E220MCN1GS
CAP ALUM POLY 22UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
RPS1E220MCN1GS
RPS1E220MCN1GS Hakkında
Nichicon RPS1E220MCN1GS, 22 µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 25V rated voltajda çalışan bu SMD tipi kondansatör, yüksek frekans uygulamalarında düşük ESR (50 mOhm) değeri ile karakterizedir. -55°C ile +105°C arasında geniş çalışma sıcaklığı aralığında ve 2000 saat 105°C ömür garantisiyle tasarlanmıştır. 100 kHz'de 1.8A ripple akım kapasitesi ve 120 Hz'de 180 mA ripple akım özelliği vardır. Radial, Can - SMD paketlemesiyle sunulan bu kondansatör, güç yönetimi, filtre ve enerji depolama uygulamalarında genel amaçlı kullanım için uygundur. ±20% tolerans ile sağlanır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 50mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 1.8 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 180 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 25 V