RPS1C821MCN1GS
CAP ALUM POLY 820UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
RPS1C821M
RPS1C821MCN1GS Hakkında
Nichicon RPS1C821MCN1GS, 820µF kapasitanslı yüksek güvenilirlikli alüminyum polimer kondansatördür. 16V nominal voltaj ile tasarlanmış bu SMD bileşen, düşük ESR (18mOhm) değeri sayesinde güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler, ses ve bilgisayar uygulamalarında yüksek frekans filtreleme gereksinimlerini karşılar. ±20% kapasite toleransı ile ±105°C işletme sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür süresi sunmaktadır. Radial, Can - SMD paket tipi ile PCB'ye yüzey montajı yapılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 18mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 4.2 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 420 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 16 V