RPS1C102MCN1GS
CAP ALUM POLY 1000UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
RPS1C102MCN1GS
RPS1C102MCN1GS Hakkında
Nichicon RPS1C102MCN1GS, 1000µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 16V nominal voltaj ile tasarlanan bu SMD bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan düşük ESR (12mOhm) ve yüksek ripple akım taşıyıcı kapasitesi sayesinde güç kaynakları, DC-DC konvertörleri ve filtre uygulamalarında tercih edilir. -55°C ile 105°C çalışma sıcaklık aralığında 2000 saatlik ömür garantisi sunar. Yüksek frekansta (100kHz) 5.4A ripple akım kapasitesine sahip olup ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 12mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 5.4 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 540 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 16 V