RPS1A560MCN1GS
CAP ALUM POLY 56UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
RPS1A560MCN1GS
RPS1A560MCN1GS Hakkında
Nichicon RPS1A560MCN1GS, 56 µF kapasitanslı, 10V rated alüminyum polimer kondansatördür. Surface mount (SMD) kasa türüne sahip olan bu bileşen, 40 mOhm düşük ESR değeri ve 2.1 A @ 100 kHz yüksek frekans dalgalanma akımı ile düşük empedans uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışır ve 2000 saat ömür garantisi 105°C'de sağlar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, DC/DC dönüştürücüler ve sinyal işleme devreleri gibi alanlarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 56 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 40mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 2.1 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 210 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 10 V