RPS0J471MCN1GS
CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
RPS0J471MCN1GS
RPS0J471MCN1GS Hakkında
Nichicon RPS0J471MCN1GS, 470µF kapasitanslı, 6.3V rated alüminyum polimer yüzey montajlı (SMD) kondansatördür. Düşük ESR değeri (15mOhm) ve yüksek ripple akım kapasitesi sayesinde güç kaynakları, voltage regülatörler, DC-DC dönüştürücüler ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 105°C arasında güvenli çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile sağlanan bu kondansatör, 4.3A@100kHz ripple akım yönetebileceği için anahtarlamalı güç kaynakları tasarımlarında tercih edilen bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 15mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 4.3 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 430 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 6.3 V