RPS0G681MCN1GS
CAP ALUM POLY 680UF 20% 4V SMD
Seri / Aile Numarası
RPS0G681MCN1GS
RPS0G681MCN1GS Hakkında
Nichicon RPS0G681MCN1GS, 680µF kapasitanslı, 4V nominal voltajlı, yüzey montajlı alüminyum polimer kondansatördür. Düşük ESR (22mΩ) ile yüksek frekans uygulamalarında etkili filtreleme sağlar. -55°C ile +105°C geniş çalışma sıcaklık aralığında, 100 kHz'de 3.8A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, LED sürücüleri, voltage regulators ve genel amaçlı DC filtreleme uygulamalarında kullanılır. 2000 saat ömür garantisi 105°C'de, ±20% tolerans ile sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 22mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 3.8 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 380 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 4 V