RP1D060D8
SSR RELAY SPST-NO 8A 1-60V
Üretici
Carlo Gavazzi
Paket/Kılıf
4-SIP
Seri / Aile Numarası
RP1D060D8
RP1D060D8 Hakkında
Carlo Gavazzi RP1D060D8, 8A yük akımına sahip SPST-NO (1 Form A) konfigürasyonlu katı hal SSR rölesinin (Solid State Relay) genel amaçlı anahtarlama uygulamalarına yönelik modelidir. Cihaz, 4.25V ile 32VDC arasında giriş voltajı kabul ederken, çıkış tarafında 1V ile 60V arasında DC yük voltajına sahip sistem tasarımlarında kullanılmaktadır. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere entegre edilebilen ürün, endüstriyel otomasyon, kontrol sistemleri ve güç yönetimi uygulamalarında değiştiricileme işlemleri için tercih edilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 8 A
Mounting Type Through Hole
Output Type DC
Package / Case 4-SIP
Part Status Active
Termination Style PC Pin
Voltage - Input 4.25 ~ 32VDC
Voltage - Load 1 V ~ 60 V