RNU1E470MDN1
CAP ALUM POLY 47UF 20% 25V T/H
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
RNU1E470MDN1
RNU1E470MDN1 Hakkında
Nichicon RNU1E470MDN1, 47µF kapasitansı ve 25V rated voltage'a sahip alüminyum polimer kondansatördür. Through-hole montaj türü ile radial can pakette sunulan bu komponent, düşük ESR (24mOhm) değeri sayesinde güç uygulamalarında yüksek ripple current kapasitesi sağlar. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen, 2000 saatlik ömür garantisine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, DC-DC konvertörleri ve audio amplifikatörlerinde kullanılır. ±20% tolerans ile sağlanan komponent, 100 kHz'de 3.6A ripple current taşıyabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 24mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 3.6 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 360 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 25 V