RNU1E330MDN1PX
CAP ALUM POLY 33UF 20% 25V T/H
Seri / Aile Numarası
RNU1E330MDN1PX
RNU1E330MDN1PX Hakkında
Nichicon RNU1E330MDN1PX, 33 µF kapasitansına ve 25V nominal voltaja sahip alüminyum polimer kondansatördür. Through-hole radial kuruluşu ile PCB'ye entegre edilmek üzere tasarlanmıştır. 24mOhm düşük ESR değeri ve 100 kHz'de 3.6A ripple akımı toleransı ile güç uygulamalarında ve ses devreleri başta olmak üzere genel amaçlı elektronik uygulamalarda kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışan bileşen, 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans aralığında üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 24mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 3.6 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 360 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 25 V