RNU1E330MDN1KX
CAP ALUM POLY 33UF 20% 25V T/H
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
RNU1E330MDN1KX
RNU1E330MDN1KX Hakkında
Nichicon RNU1E330MDN1KX, 33µF kapasitans değerine sahip alüminyum polimer kondansatördür. 25V nominal voltaj ile radial kilitli kasa (Radial, Can) tipinde dizayn edilmiştir. Through Hole montaj tipi ile doğrudan PCB'ye lehimlenebilir. ESR değeri 24mOhm olup, 100 kHz'de 3.6A ripple akımı kapasitesine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 2000 saat ömür garantisidir. ±20% tolerans aralığında üretilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devreleri gibi uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 24mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 3.6 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 360 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 25 V