RNU1D391MDN1KX
CAP ALUM POLY 390UF 20% 20V T/H
Seri / Aile Numarası
RNU1D391MDN1KX
RNU1D391MDN1KX Hakkında
Nichicon RNU1D391MDN1KX, 390µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 20V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipinde radyal kapta sunulan bu bileşen, düşük ESR değeri (14mOhm) sayesinde güç kaynakları, güç yönetimi devreleri ve AC/DC dönüştürücülerde kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışan ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunan kondansatör, yüksek frekans (100 kHz) uygulamalarında 4.97A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değeri, hassas olmayan genel uygulamalar için uygun bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 14mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 4.97 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 497 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 20 V