RNU1C271MDN1KX
CAP ALUM POLY 270UF 20% 16V T/H
Seri / Aile Numarası
RNU1C271MDN1KX
RNU1C271MDN1KX Hakkında
Nichicon RNU1C271MDN1KX, 270µF kapasitanslı 16V rated alüminyum polymer kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, 2000 saat ömrü 105°C sıcaklıkta garanti eder. 8mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar. Through-hole montaj tipi radial kutulu paket ile sunulur. -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 100 kHz'de 5A, 120 Hz'de 500mA ripple akım kapasitesi vardır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanım için tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 8mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 5 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 500 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 16 V