RNU1C181MDN1
CAP ALUM POLY 180UF 20% 16V T/H
Seri / Aile Numarası
RNU1C181MDN1
RNU1C181MDN1 Hakkında
Nichicon RNU1C181MDN1, 180 µF kapasitansına sahip alüminyum polimer kondansatördür. 16V nominal gerilime tasarlanmış olup, ±20% tolerans ile sunulmaktadır. Through-hole radyal can paketinde tedarik edilen bu kondansatör, -55°C ile +105°C arası çalışma sıcaklığında kullanılabilir ve 2000 saat ömür garantisi sağlar. Düşük ESR değeri (8 mOhm) ile yüksek frekans uygulamalarında (100 kHz'de 5.7 A ripple akımı toleransı) verimli çalışır. Genel amaçlı elektronik uygulamalarında, güç kaynakları, dc-dc dönüştürücüler ve sinyal işleme devrelerinde kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 8mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 5.7 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 570 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 16 V