RNS1E330MDN1
CAP ALUM POLY 33UF 20% 25V T/H
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
RNS1E330MDN1
RNS1E330MDN1 Hakkında
Nichicon RNS1E330MDN1, 33 µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 25V nominal voltaj ile tasarlanmış bu komponen, genel amaçlı uygulamalar için düşük ESR (20 mOhm) ve yüksek ripple current toleransı sunmaktadır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt lehimleme yapılabilir. -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. 100 kHz'de 3.8 A ripple current kapasitesi, güç kaynakları, DC/DC dönüştürücüler ve filtreleme uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 20mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 3.8 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 380 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 25 V