RNS1E220MDN1PX
CAP ALUM POLY 22UF 20% 25V T/H
Seri / Aile Numarası
RNS1E220MDN1PX
RNS1E220MDN1PX Hakkında
Nichicon RNS1E220MDN1PX, 22 µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 25V rated voltage ile tasarlanmış bu komponent, radial can pakette sunulmakta ve through-hole montajı desteklemektedir. 28 mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar. 100 kHz'de 3.4 A ripple current kapasitesine sahip olup, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme aplikasyonlarında kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen komponent, 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 28mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 3.4 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 340 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 25 V