RNS1D680MDN1KX
CAP ALUM POLY 68UF 20% 20V T/H
Seri / Aile Numarası
RNS1D680MDN1KX
RNS1D680MDN1KX Hakkında
Nichicon RNS1D680MDN1KX, 68µF kapasitansı ve 20V rated voltage'a sahip alüminyum polimer kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile radial can paketinde sunulmaktadır. 25mOhm ESR değeri ile düşük empedans özelliği gösterir. 100 kHz'de 3.6A ripple akımı tolerans gösterir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses cihazları ve endüstriyel kontrolörlerde yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans ile standarttır.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 25mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 3.6 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 360 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 20 V