RNS1C680MDN1KX
CAP ALUM POLY 68UF 20% 16V T/H
Seri / Aile Numarası
RNS1C680MDN1KX
RNS1C680MDN1KX Hakkında
Nichicon RNS1C680MDN1KX, 68µF kapasitansına sahip radyal montajlı alüminyum polimer kondansatördür. 16V rated voltajda çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme sistemlerinde kullanılır. 25mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlayan kondansatör, 100 kHz'de 3.6A ripple akımı kapasitesine ve 2000 saatlik ömürlü tasarımla yüksek güvenilirlik sunmaktadır. -55°C ile 105°C arasında stabil performans gösterir ve ±20% tolerans ile üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 25mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 3.6 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 360 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 16 V