RNS1C330MDS1JT
CAP ALUM POLY 33UF 20% 16V T/H
Seri / Aile Numarası
RNS1C330MDS1JT
RNS1C330MDS1JT Hakkında
Nichicon RNS1C330MDS1JT, 33µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 16V nominal gerilim için tasarlanmış olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Through-hole montaj tipi ile radyal paket yapısında sunulan komponentin ESR değeri 49mOhm olup, 100kHz'de 1.9A ripple akım kapasitesi vardır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 2000 saat ömür süresi bulunan bu kondansatör, düşük ESR özellikleriyle güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve anahtarlı güç dönüştürücülerinde uygulanır. ±20% tolerans ile müşteri bütçesi için uygun bir çözüm sunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 49mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 1.9 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 190 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 16 V