RNS0J470MDS1JT
CAP ALUM POLY 47UF 20% 6.3V T/H
Seri / Aile Numarası
RNS0J470MDS1JT
RNS0J470MDS1JT Hakkında
Nichicon RNS0J470MDS1JT, 47µF kapasitans değerine sahip alüminyum polimer kondansatördür. 6.3V nominal voltaj ile tasarlanmıştır ve ±20% tolerans ile üretilir. Radyal silindirik kasa tipinde Through Hole montajı için uygun olan bu komponentin ESR değeri 42mOhm, ripple akım kapasitesi 100kHz'de 2.05A'dır. -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 2000 saatlik ömüre (105°C'de) sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, düşük voltaj güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 42mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 2.05 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 205 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 6.3 V