RNS0J470MDS1
CAP ALUM POLY 47UF 20% 6.3V T/H
Seri / Aile Numarası
RNS0J470MDS
RNS0J470MDS1 Hakkında
Nichicon RNS0J470MDS1, 47 µF kapasiteli alüminyum polimer kondansatördür. 6.3 V rated voltajda çalışan bu through-hole tipi bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun olup düşük ESR değeri (42 mOhm) sayesinde yüksek ripple current özelliği gösterir. 100 kHz'de 2.05 A ripple current kapasitesine sahip olan komponentin çalışma sıcaklık aralığı -55°C ile 105°C arasındadır. 105°C'de 2000 saatlik yaşam süresi belirtilen bu kondansatör, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve dijital devre filtrelemeleri gibi uygulamalarda tercih edilir. Radial paket tipindedir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 42mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 2.05 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 205 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 6.3 V