RNS0J391MDN1PX
CAP ALUM POLY 390UF 20% 6.3V T/H
Seri / Aile Numarası
RNS0J391MDN1PX
RNS0J391MDN1PX Hakkında
Nichicon tarafından üretilen RNS0J391MDN1PX, 390µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 6.3V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj türüne sahip radyal yapıda, ±20% tolerans ve 10mOhm ESR değeri ile kompakt devre tasarımlarında düşük empedans gerektiren uygulamalara uygundur. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen komponentin, 105°C'de 2000 saatlik ömrü bulunmaktadır. 5.23A @ 100kHz yüksek frekanslı ripple akım kapasitesi ile güç kaynağı, dc-dc dönüştürücü ve ses sistemlerinde kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 10mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 5.23 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 523 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 6.3 V