RNS0J221MDN1KX
CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V T/H
Seri / Aile Numarası
RNS0J221MDN1KX
RNS0J221MDN1KX Hakkında
Nichicon RNS0J221MDN1KX, 220µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 6.3V nominal voltaj ile çalışan bu bileşen, Through Hole montaj tipi ile radial kutulu paketlemede sunulmaktadır. ESR değeri 21mOhm olup, 100kHz'de 3.9A ripple akım kapasitesine sahiptir. -55°C ile +105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi ile genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme ve stabilizasyon devrelerine uygundur. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, düşük ESR özelliği sayesinde yüksek frekans uygulamalarında etkili performans gösterir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 21mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 3.9 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 390 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 6.3 V