RMD3H24MA40
SSR RELAY 3PST-NO 40A 0-240V
Üretici
Carlo Gavazzi
Seri / Aile Numarası
RMD3H24MA40
RMD3H24MA40 Hakkında
Carlo Gavazzi RMD3H24MA40, 3PST-NO (3 Form A) konfigürasyonlu katı hal rölesidır. 40A yük akımı ile 0-240V AC çıkış voltajını anahtarlamak için tasarlanmıştır. Zero cross teknolojisine sahip bu SSR relay, 120VAC kontrol girişi ile çalışmaktadır. Şasi montajı için uygun olan bu modül tipi röle, vida terminalleri ile sonlandırılmış olup endüstriyel otomasyon, HVAC sistemleri ve elektrik kontrol panellerinde kullanılan bir komponenttir. Üç ayrı bağımsız anahtarı ile çeşitli AC yüklerinin kontrol edilmesini sağlar.
Circuit 3PST-NO (3 Form A)
Load Current 40 A
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 120VAC
Voltage - Load 0 V ~ 240 V