RM1A23D50
SSR RELAY SPST-NO 50A 24-265V
Seri / Aile Numarası
RM1A23D50
RM1A23D50 Hakkında
Carlo Gavazzi tarafından üretilen RM1A23D50, 50A yük akımı kapasitesine sahip bir SPST-NO (Single Pole Single Throw - Normally Open) Solid State Relay'dir. 3-32VDC giriş voltajı ile kontrol edilebilen bu katı hal rölesinin yük tarafında 24-265VAC voltaj aralığında çalışması mümkündür. Zero Cross özelliği ile AC yükler kontrol edilirken elektriksel parazitleri minimize eder. Hockey Puck paket tipinde chassis mount olarak tasarlanmış olan cihaz, vida terminali bağlantısı ile endüstriyel uygulamalarda kolayca entegre edilebilir. İmalat, makine kontrolü, proses otomasyonu ve güç elektronikleri uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 50 A
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 3 ~ 32VDC
Voltage - Load 24 V ~ 265 V