RLZTE-114.3C
DIODE ZENER 4.3V 500MW LLDS
Seri / Aile Numarası
RLZTE-114.3C
RLZTE-114.3C Hakkında
RLZTE-114.3C, ROHM Semiconductor tarafından üretilen 4.3V nominal zener voltajına sahip tekil zener diyottur. 500mW güç derecelendirmesi ile tasarlanan bu bileşen, DO-213AC (MINI-MELF, SOD-80) paketinde sunulmaktadır. ±3% voltaj toleransı ve maksimum 40 Ohms impedansı ile karakterize edilir. 1V'de 5 µA ters kaçak akımı özellikleri vardır. Yüzey montaj teknolojisi (SMD) ile uygulanmıştır. Düşük voltaj regülasyon devrelerinde, referans voltaj kaynakları olarak, aşırı voltaj koruması ve dalgalanma giderme uygulamalarında kullanılır. Bileşen şu anda kullanımdan kaldırılmış (obsolete) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 40 Ohms
Part Status Obsolete
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package LLDS
Tolerance ±3%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 4.3 V