RL81C181MDN1KX
CAP ALUM POLY 180UF 20% 16V T/H
Seri / Aile Numarası
RL81C181MDN1KX
RL81C181MDN1KX Hakkında
Nichicon RL81C181MDN1KX, 180µF kapasitansa sahip alüminyum polimer kondansatördür. 16V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% toleransa ve 12mOhm düşük ESR değerine sahiptir. Through hole radial kutulu paket ile PCB'ye monte edilir. 2000 saat 105°C dayanıklılığa ve geniş çalışma sıcaklığı aralığına (-55°C ~ 105°C) sahiptir. 100 kHz'de 5A, 120 Hz'de 500mA ripple akımını destekler. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve kararlılık uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 12mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 5 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 500 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 16 V