RL80J102MDN1PX
CAP ALUM POLY 1000UF 6.3V T/H
Seri / Aile Numarası
RL80J102MDN1PX
RL80J102MDN1PX Hakkında
Nichicon RL80J102MDN1PX, 1000µF kapasitanslı ve 6.3V rated voltajda alüminyum polimer kondansatördür. Through-hole radial can paketinde üretilen bu bileşen, düşük ESR (9mOhm) ve yüksek ripple current toleransı ile güç kaynakları, ses devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% kapasite toleransı ile belirtilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 5.7 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 570 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 6.3 V